INFORMACIJE O UPISU/PREPISU ZA ŠKOLSKU 2019/2020. godinu

ELEKTRONSKI UPIS/PREPIS

KLIKINITE OVDE KAKO BISTE PREUZELI FORMULAR ZA PREDUPIS

Popunjeni formular u wordu poslati putem elektronske pošte na email adresu: info@e-gimnazija.org zajedno sa uslikanim ili skeniranim dokumentima:

– Svedočanstva iz osnovne škole
           – Ispisnica iz prethodne srednje škole
           – Svedočanstva iz prethodnih šk.godina, ako je upis u II, III ili IV razred
           – Lična karta jednog od roditelja
           – Izvod iz MKR za učenika

Nakon prijema emaila sa dokumentacijom škola će vam potvrditi prijem i obavestiti vas oko daljih koraka vezanih za status učenika, odobrenje za upis u školu, finansije itd.

LIČNI UPIS/PREPIS

Dragi roditelji i učenici, u E-Gimnaziju je moguć prepis učenika iz druge srednje škole za tekuću školsku 2019/2020. godinu ličnim dolaskom, svakim radnim danom od 08:00 do 14:00, Radnička 20, III sprat i on traje do 15.06.2020. godine. Prepisani učenici imaju nižu cenu školarine, ne primamo učenike sa ocenama 1 ili 2 iz vladanja, zatim nedovoljne učenike i učenike isključene iz postupka redovne nastave iz bilo koje srednje škole.

Ovde imate korisne informacije za školovanje:

Redovni učenici:

1. Dokumentacija za upis/prepis, 2019-2020. šk godina

2. Formular za upis/prepis

3. Informacije za upis – E-Gimnazija, opšti smer, Novi Sad

4. Obavezni predmeti

5. Izborni predmeti

Vanredni učenici – upis tokom školske godine:

1. Informacije za upis – E-Gimnazija, opšti smer, Novi Sad