INFORMACIJE O PREDUPISU ZA ŠKOLSKU 2021/2022. godinu

ELEKTRONSKI PREDUPIS

KLIKINITE OVDE KAKO BISTE PREUZELI FORMULAR ZA PREDUPIS

Popunjeni formular u word formatu poslati putem elektronske pošte na školsku email adresu:

info@e-gimnazija.org zajedno sa uslikanim ili skeniranim dokumentima:

– Svedočanstva iz osnovne škole (V, VI i VII razred)
           – Lična karta jednog od roditelja
           – Izvod iz MKR za učenika

Nakon prijema emaila sa dokumentacijom škola će vam potvrditi prijem i obavestiti vas oko daljih koraka vezanih za budući status učenika, odobrenje za upis u školu, finansije itd.

LIČNI PREDUPIS

Dragi roditelji i učenici, u E-Gimnaziju je moguć predupis učenikaza narednu školsku 2021/2022. godinu ličnim dolaskom, svakim radnim danom od 08:00 do 15:00č, Radnička 20, III sprat i on traje do 10.02.2021. godine. Ne primamo učenike sa ocenama 1 ili 2 iz vladanja, zatim nedovoljne učenike i učenike isključene iz postupka redovne nastave iz bilo koje osnovne škole.

Ovde imate korisne informacije za školovanje:

Redovni učenici:

1. Dokumentacija za predupis, 2021-2022. šk godina
  2. Formular za predupis
  3. Informacije o školi – E-Gimnazija, opšti smer, Novi Sad
  4. Obavezni predmeti
  5. Izborni predmeti

Vanredni učenici – upis tokom školske godine:

1. Informacije za upis za vanredne učenike – E-Gimnazija, opšti smer, Novi Sad