p16q4vavfq1l9jv131fv3122k11d51

Poštovani roditelji i učenici,

Školska ustanova “E-Gimnazija” u Budvi je u postupku dobijanja licence od strane Ministarstva prosvjete Republike Crne Gore i iz tog razloga još uvek ne može da vrši redovan upis učenika u prvi razred za narednu školsku godinu. Nakon što školska ustanova dobije licencu za rad pozvaće sve zainteresovane roditelje i učenike radi zvaničnog upisa u školu.

Hvala za veliko interesovanje.

Objekat naše škole je zgrada fakulteta, odnosno objekat „Akademija Znanja“, na adresi: Žrtava fašizma br. 56, (Obilaznica). Lokacija škole se nalazi ovde.

Ovde možete preuzeti korisna dokumenta:

1.    Dokumentacija neophodna za upis učenika
2.    Obavezni predmeti – opšti smer gimnazije
3.    Ponuda obaveznih izbornih predmeta za gimnaziju
4.    Formular za upis u I razred
5.    Uslovi i informacije za vanredno skolovanje
6.    Dodatne aktivnosti za ucenike izvan redovne nastave
7.    Profesorski kadar

Putem telefona: +382-(0)33-681-999 i +382-(0)68-632-254 možete dobiti više informacija i dogovoriti i dolazak u školu na razgovor.
Više informacija možete dobiti i na našoj Facebook stranici
facebook-logo/egim.budva

Za elektronske informacije možete nas kontaktirati putem e-mail adrese: budva@e-gimnazija.org ili popunjavanjem obrasca:

Ime (obavezno)

E-mail (obavezno)