predupis-banner

OPŠTA GIMNAZIJA “E-GIMNAZIJA” – NOVI SAD

INFORMACIJE O UPISU ZA ŠKOLSKU 2020/2021. GODINU

Napomena: Od naredne školske 2020/2021. godine, pored 4 klasična odeljenja sa nastavom u učionicama, u I razred, biće upisano i peto odeljenje, tzv. E-odeljenje, koje će nastavu imati samo elektronskim putem od kuće. Prilikom predupisa iskažite želju ako želite takav vid školovanja. Ova ideja je rezultat molbi i zahteva pojedinih roditelja učenika.

ELEKTRONSKI UPIS

KLIKINITE OVDE KAKO BISTE PREUZELI FORMULAR ZA UPIS

Popunjeni formular u wordu poslati putem elektronske pošte na email adresu info@e-gimnazija.org
zajedno sa uslikanim ili skeniranim dokumentima:

1. Izvod iz matične knjige rođenih učenika
  2. Svedočanstva od 5. do 8. razreda
  3. Potvrda o polaganju male mature
  4. Uverenje o završenoj osnovnoj školi
  5. Kopija lične karte staratelja

Sva dokumenta se mogu poslati uslikana i putem Vibera na školski broj: +381645000008.

Ako je učenik završio osnovnu školu izvan Srbije onda dostavljate dokumenta učenika iz te države
prevedena na srpski jezik od strane sudskog prevodioca. Spisak sudskih prevodilaca iz Vojvodine, za sve strane jezike imate na ovom linku.

Nakon prijema dokumentacije, škola će vam potvrditi prijem i obavestiti vas oko daljih koraka vezanih za status učenika, konačan upis u školu, finansija itd.

Ako ne želite da popunjavate Word dokument i šaljete ga nazad emailom, moguće je popunjavanje formulara i putem online upitnika, tako što ćete online odgoviriti na tražena pitanja i informacije. Ostala učenička dokumenta morate poslati putem emaila ili Vibera.

LIČNI UPIS

Dragi roditelji i učenici osmih razreda, upis redovnih učenika u E-Gimnaziju
za školsku 2020/2021. godinu je moguć ličnim dolaskom, svakim radnim danom od 08:00h do 15:00h i subotom od 09:00h do 12:00h, Radnička 20, III sprat i traje do 11.07.2020. godine. Predupisani učenici imaju zagarantovano mesto za upis.

Ovde imate više informacija o dokumentaciji, finansijama, načinu školovanju i predmetima:

1. Dokumentacija za upis, 2020-2021. sk.godina

2. Formular za upis